شرکت نرم افزاری محموله (ایمن تردد آریان) با مشارکت چندین شرکت با تجربه حمل ونقل سراسری و استانی (دربستی و خرده باری) در جهت ایجاد خدمات نوین در این صنعت بخصوص خرده باری با بهره گیری از علم روز فن آوری اطلاعات و استفاده از فضای مجازی با ارائه و معرفی اپلیکیشن محموله تلاش نموده ضمن در نظر گرفتن جایگاه متولیان و ذینفعان این صنف پر تلاش، ابزاری را درجهت سهل نمودن ارتباط کاربران ایجاد نماید تا ضمن بکارگیری از دانش نرم افزار مهندسین خود با ایجاد ارزش افزوده به شعار اقتصاد مقاومتی جامع عمل بپوشانیم. امید است با راهنمایی شما سروران گرامی در این امر مهم ضمن برطرف نمودن موارد و مشکلات موجود ما را در ارائه یک خدمت مفید یاری نمایید.

تاریخچه :

شرکت نرم افزاری محموله (ایمن تردد آریان) با اتکا بر دانش مدیران و کارشناسان خود و با همکاری و مشارکت چندین شرکت حمل ونقل سراسری با بیش از نیم قرن تجربه با تلفیقی از روشهای سنتی و نوین برای ایجاد این نرم افزار از اواسط سال 1396 تهیه نرم افزار را آغاز نموده و مصمم گردید این هدیه را با آغاز سال 97 به مردم عزیز ایران عرضه نماید.

ارزش ها و ماموریت :

با توجه به روشهای موجود فعلی در حمل خرده بار کشور و مشکلاتی از قبیل عدم شناسایی مشتریان در برخی از موارد و یا نبود امکاناتی در جهت پیگیری آنلاین مشتری (تحویل دهنده ویا تحویل گیرنده) از کالای خود اپلیکیشن محموله با ایجاد این امکانات در نرم افزار خود ضمن اطلاع رسانی آنلاین از موقعیت کالای خود میتوانند تمامی مشخصات ناوگان انبار مبدا و مقصد را مشاهده نموده . از دیگر مزایای این اپلیکیشن میتوان ثبت آسان سفارش خود و مشاهده هزینه تمام شده آن میباشد که در صورت ثبت سفارش خود اپراتورها سفارش شما را دیده و هماهنگیهای لازم جهت حضور در محل آدرس بصورت اتوماتیک انجام گردیده و نیاز به پیگیری و تماس از طرف شما نمیباشد. اگر بخواهیم در خصوص دیگر مزایای این نرم افزار صحبت بکنیم میتوان از دریافت کالا از محل اعلام شده در مبدا و پس از ارسال به شهر مقصد از تحویل آن در محل درخواستی به شخص معرفی شده با کمترین هزینه در حداقل زمان میتوان اشاره نمود. و از مهمترین ارزش های این خدمت ایجاد پرداخت سریع و آنلاین هزینه با خیالی آسوده چه در مبدا و چه در مقصد قابل ذکر میباشد.


1- ایجاد یک تجربه خوب:

با ورود صنعت آی تی و دنیای مجازی به مشاغل متعدد باور داریم که با کمک از این ابزار بتوانیم یک حس خوب را نیز در صنعت حمل ونقل تجربه نموده و با در اختیار داشتن سالها تجربه عملیاتی و اشراف کامل به نیازهای امروزی مردم معتقدیم که با ورود این صنعت به فضای دیجیتال و استفاده صحیح از آن بتوانیم خدمات نوین و قابل اجرایی را به مشتریان عزیز هدیه داده تا ایشان از در کنار ما بودن احساس واقعی از یک خدمات به روز را تجربه کنند.


2- پشتیبانی از شما با تمام توان :

یکی از مهمترین شعارهای حمایتی ما یک پشتیبانی واقعی و تمتم قد از مشتریان می باشد چرا که معتقدیم احترام به حقوق مشتریان و ارائه یک خدمات مناسب از اصلی ترین نکته های فعالیت در حیطه مشتری مداری و حق مسلم ایشان میباشد.که در این خصوص با در اختیار داشتن مدیران و کارشناسان مجرب و آکادمیک در حوزه حمل ونقل و نرم افزار مفتخریم که با توان پاسخگویی به درخواستها وسفارشاتتان بتوانیم وظایف خود را به عنوان یک خدمت گذار بطور صحیح ارائه دهیم.


3- احترام و همکاری بلند مدت :

احترام به امور و نیازهای مشتریان از مهمترین مسایلی است که به آن توجه ویژه داریم و هدف اصلی ما داشتن همکاری بلند مدت است که می تواند دو زرف را به سود واقعی برساند خوشبختانه توانسته ایم مشتریانی داشته باشیم که بیش از چندین سال متوالی همکاری وتعامل متقابل با داریم و باعث افتخار ما خواهد بود که شما نیز به جمع مشتریان ما بپیوندید.

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت

است.